Profesyonel olarak; TOYOTA, ALCATEL TELETAŞ ve ŞİŞECAM’da İnsan Kaynakları alanında Üst Düzey Yöneticilikler yaptı. 2013 yılının başından itibaren Aile Şirketlerinin/KOBİ’lerin Kurumsallaşması, Kaizen‐Yalın dönüşüm modelleri, Süreç Analizleri ve Geliştirilmesi, İnsan Kaynakları Sistemlerinin kurulumu üzerine çeşitli projeler yürütmüş ve eğitimler vermiştir. Halen 2020 yılında kurulan ve ortağı olduğu VUCA EĞİTİM VE DANIŞMANLIK MERKEZİ bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.Adler’den alınmış ICF onaylı «Profesyonel Koçluk», «Temel Transaksiyonel Analiz», «Çevik Dönüşüm Koçluğu» ve «Çevik Tasarım Düşüncesi ve Yalın Yeni Girişim» seritifikalarının yansıra PERYÖN’den alınmış “Yeni Nesil Performans ve OKR Sertifikası» ve ASSES’ten alınmış Psychological Assessment Resources Inc. Onaylı “NEO PI‐R Kişilik Envanteri Kullanım Sertifikası” sahibidir. Ayrıca KAIZEN INSTITUTE COLLEGE (Bad Homburg)’den alınmış “Kaizen Manager” ve “Kaizen Leader” sertifikaları sahibidir..


DR. DENİZ GÜRSOY

Yönetici Ortak

Peryön yönetim kurulu üyesi olarak Peryön Güneydoğu Şube Genel Sekreterliği görevini 12 sene sürdürdü. Peryön Akademi Eğitmeni olarak çeşitli eğitimler verdi ve aynı zamanda özel sektörde kariyerine devam etti. Tezcan Proje A.Ş’de Grup İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevini yürttü. İnsan Kaynakları süreçlerinin yönetilmesi, İş Kanunu Uygulamaları ve Kurumların İdari İşler alanlarında birimlerini kurmak, geliştirmek ve yönetmek adına sürekliliği devam eden projeler gerçekleştirdi. Firmaların personel performans ölçme sisteminin oluşturulması, ücretlendirme sistemlerini kurdu ve yönetti. Halen VUCA Eğitim ve Danışmanlık Merkezinde proje bazlı faaliyet göstermektedir.


AYSUN ALKAN GÖYŞEN

Özel eğitim, turizm, iletişim alanlarındaki firmalarda ve kamu sektöründe insan kaynakları uzmanlığı, insan kaynakları birim müdürlüğü ve eğitim müdürlüğü görevleri yaptı. Eğitim ve danışmanlık faaliyetleri olarak da; insan kaynakları süreçlerinin yapılandırılması, görev tanımları, süreç haritalama ve analizleri, eğitim yönetimi, iletişim çalışmaları, stres faktörlerinin yönetimi, çalışan motivasyonu konularında farklı proje çalışmalarında yer aldı. Halen VUCA Eğitim ve Danışmanlık Merkezinde proje bazlı faaliyet göstermektedir.


MAHİR ÇENGEL

1981 İstanbul doğumlu olan Sıla Burcu GÖLÇEK, HRM Danışmanlık bünyesinde 2004-2010 yılları arasında İşe Alım Projelerinde ve eş zamanlı olarak Kobilerin ve Aile Şirketlerinin kurumsallaşma çalışmalarındaki çeşitli projelerinde yer almıştır.
2010 sonrasında IK fonksiyonlarına ek olarak personel özlük ve bordrolama fonksiyonlarındaki teorik bilgisini pratiğe dökerek geliştirmek ve pekiştirmek amacıyla Kağıt- Karton, Metal ve Tekstil sektörlerinde Personel Özlük İşlemleri, İşe Alım, Eğitim, Performans Değerlendirme gibi tüm süreçlerin yer aldığı İnsan Kaynakları Departmanlarında yöneticilik pozisyonlarında yer almıştır.

Halen VUCA Eğitim ve Danışmanlık Merkezinde proje bazlı eğitimlerde görev almaktadır.


SILA BURCU GÖLÇEK