Biz Kimiz

Biz Kimiz

VUCA DANIŞMANLIK; Stratejik İnsan Kaynakları Sistemleri, Kaizen-Yalın Dönüşüm Modelleri, Çevik (Agile) Yönetim, Aile Şirketleri ve KOBİ'lerin Kurumsallaşması, Kritik Süreçlerin Analizi ve Geliştirilmesi, Liderlik Mentorluk, Koçluk ve Kişisel Gelişim alanlarında Kuruluşların ihtiyaç duyduğu eğitim ve danışmanlık hizmetlerini vermek amacıyla 2020 yılında Deniz Mehmet GÜRSOY tarafından kurulmuş, o günden bugüne kadar da çok değerli uzmanlar aramıza katılmıştır.

Deniz Mehmet GÜRSOY ve uzmanlarımız, uzun yıllar gerek profesyonel olarak başarıyla yürüttükleri çeşitli görevler ve üst düzey yöneticilikler ile ve gerekse çeşitli alanlarda ve sektörlerde verdikleri eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile elde ettikleri bilgi ve deneyimlerini VUCA Danışmanlık bünyesine taşımışlar ve halen de sürdürmektedirler.

Ekibimiz gerek kişisel olarak gerekse çeşitli kurumların çatısı altında bugüne kadar otomotiv, otomotiv yan sanayi, cam, tarım makinaları, sağlık ve hastaneler, Belediyeler, İlaç, turizm ve otelcilik, lojistik, dağıtım, dijital baskı, bilişim, telekomünikasyon ve daha başka sektörlerde bir çok eğitim ve danışmanlık projelerini başarıyla gerçekleştirmiştir.

VUCA Danışmanlık Bülten

Güncel içeriklerden haberdar olmak istermisin ?

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. "Abone Ol" buttonuna basarak KVKK Onay Metni’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Copyright 2021 VUCA Danışmanlık